Participants and Guests

  • Petar Adzic (Belgrade, Serbia)
  • Luis Alvarez-Gaume (Geneva, Switzerland)
  • Boyka Aneva (Sofia, Bulgaria)
  • Ignatios Antoniadis (Geneva, Switzerland)
  • Borut Bajc (Ljubljana, Slovenia)
  • Nevenko Bilic (Zagreb, Croatia)
  • Dusko Borka (Belgrade, Serbia)
  • Vesna Borka Jovanovic (Belgrade, Serbia)
  • Wilfried Buchmuller (Hamburg, Germany)
  • Radu Constantinescu (Craiova, Romania)
  • Paolo Creminelli (Trieste, Italy)
  • Andrea De Simone (Geneva, Switzerland)
  • Antoneta Deda (Tirana, Albania)
  • Danilo Delibašić (Niš, Serbia)
  • Dragoljub Dimitrijevic (Nis, Serbia)
  • Marija Dimitrijevic (Belgrade, Serbia)
  • Goran Djordjevic (Nis, Serbia)
  • Ana Djordjević (Belgrade, Serbia)
  • Rosa Doran (S.D.Rana, Portugal)
  • Ilja Doršner (Sarajevo, Bosna i Hercegovina)
  • Branko Dragovich (Belgrade, Serbia)
  • John Dudley (Besançon, France)
  • Miroljub Dugic (Kragujevac, Serbia)
  • John Ellis (London, UK)
  • Nikola Filipovic (Nis, Serbia)
  • Gabriela Eugenia Iacobescu (Craiova, Roamnia)
  • Sinisa Ignjatovic (Banja Luka, Bosnia and Herzegovina)
  • Jasmina Jeknic Dugic (Nis, Serbia)
  • Raul Jimenez (Barcelona, Spain)
  • Predrag Jovanović (Belgrade, Serbia)
  • Daniela Kirilova (Sofia, Bulgaria)
  • Maciej Kolwas (Warsaw, Poland)
  • Norbert Kroo (Budapest, Hungary)
  • David Lee (Mulhouse, France)
  • Alessandro Lombardo (Trieste, Italy)
  • Jorgo Mandili (Vlora, Albania)
  • Guido Martinelli (Trieste , Italy)
  • Silvana Mico (Vlora, Albania)
  • Jovan Milosevic (Beograd, Srbija)
  • Milan Milošević (Nis, Serbia)
  • Dimitar Mladenov (Sofia, Bulgaria)
  • Alexei Morozov (Moscow, Russia)
  • Dénes Lajos Nagy (Budapest, Hungary)
  • Luka Nenadovic (Sabac, Serbia)
  • Ljubisa Nesic (Nis, Serbia)
  • Dragoslav Nikezic (Kragujevac, Serbia)
  • Aleksandar Otašević (Niš, Serbia)
  • Leandros Perivolaropoulos (Ioannina, Greece)
  • Luka Popovic (Belgrade, Serbia)
  • Dragan Prekrat (Belgrade, Serbia)
  • Ana Proykova (Sofia, Bulgaria)
  • Fernando Quevedo (Trieste, Italy)
  • Darko Radovancevic (Nis, Serbia)
  • Voja Radovanovic (Beograd, Serbia)
  • Andrea Romanino (Trieste, Italy)
  • Cristina Rugina (Magurele, Bucharest, Romania)
  • Branislav Sazdovic (Belgrade, Serbia)
  • Mario Scalet (Venice, Italy)
  • Emiliano Sefusatti (Merate, Italy)
  • Marco Serone (Trieste, Italy)
  • Dejan Simic (Belgrade, Serbia)
  • Marko Simonovic (Trieste, Italy)
  • Ilija Simonovic (Belgrade, Serbia)
  • Yurii Sitenko (Kyiv, Ukraine )
  • Jelena Stankovic (Nis , Serbia )
  • Dijana Tolic (Zagreb, Croatia)
  • Zoran Tomić (Kruševac, Serbia)
  • Gabriele Trevisan (Trieste, Italy)
  • Kayhan Ulker (Istanbul, Turkey)
  • Viktor Urumov (Skopje, Macedonia)
  • Mihai Visinescu (Bucharest, Romania)
  • Zvonimir Vlah (Zagreb, Croatia and Zurich, Switzerland)
  • Eckhard von Toerne (Bonn, Germany)
  • Dumitru Vulcanov (Timisoara, Romania)
  • Gabrijela Zaharijas (Trieste, Italy)
  • Alexander Zakharov (Moscow, Russia)
  • Radomir Žikić (Belgrade, Serbia)
  • Jasna Zrnović (Belgrade, Serbia)

 

  • Miomir Đukić (Belgrade, Serbia)
  • Vojislav Đukić (Belgrade, Serbia)
  • Ljuba Ninković (Belgrade, Serbia)
  • Asim Sarvan (Belgrade, Serbia)

Leave a Reply

Your email address will not be published.